.

.

Blog Hot & Cold

Porównanie nawilżaczy DEVATEC

Nawilżacze elektrodowe ELMC, nawilżacze rezystancyjne RTC-LC i RTH-HC. To sztandarowe modele nawilżaczy dostępnych na rynku Sprawdź różnice konstrukcyjne i zalety każdego modelu.

Czytaj więcej ...

Nawilżacze wodne

Nawilżanie wodne polega na rozpylaniu wody w strumieniu przepływającego powietrza za pomocą dysz (nawilżacze dyszowe, komory zraszania) lub przez kontakt powietrza z mokrą powierzchnią złoża (złoża zraszane).

Czytaj więcej ...

Porównanie pomp ciepła

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii. W dobie wrastających cen energii cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Czym się różnią i jaką pompę ciepła wybrać?

Czytaj więcej ...

Nawilżacze adiabatyczne EVAPACK

Nawilżacze adiabatyczne Evapack efektywnie przekształcają wodę w parę wodną. Suche powietrze przechodzi przez złoże komórek wykonanych z nieorganicznych włókien zwilżanych wodą.

Czytaj więcej ...

Jak zadbać o nawilżacz DEVATEC - Q&A

Nawilżacze parowe Devatec należą do najtrwalszych urządzeń dostępnych na rynku. Awarie należą do rzadkości. Okres bezawaryjnej eksploatacji można dodatkowo wydłużyć  stosując się do kilku prostych zasad.

Czytaj więcej ...

Nawilżanie powietrza pomaga chronić układ oddechowy

Niedrożność nosa, bóle gardła, zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zapalenie krtani, zapalenie zatok, zapalenie ucha środkowego, przeziębienie, zapalenie płuc ... wszystkie te choroby mogą mieć przyczynę w niedostatecznej wilgotności powietrza.

Czytaj więcej ...
Skontaktuj się z nami

Adres: 30-733 Kraków, ul. Obrońców Modlina 16

Telefon:
+48 12 261 95 20

Mail: hotandcold@conbest.pl